Pro koho vyrábíme?

Naše firma má široký záběr v průmyslu. Naše produkty a výrobky pomohou a zdokonalí výrobu v různých odvětvích průmyslu zda se jedná o výrobce piva, výrobce vína, potravinářskou výrobu, farmaceutickou výrobu a také při chemické výrobě.

 • Pro pivovary

  Cylindrokónické tanky jsou tlakové nádoby s kuželovitým dnem, které se používají při výrobe zvrchne  kvašených  piv a speciálu. Duplexy su ležácké tanky a v pivovarech se používají k dokvašování a ležení piva. Jsou jedinečna hlavne na dokvašení ležaku. Klasika výčepní a ležacký tank služi na ležený piva a následne slouži k jeho čepováni. Umistňuje se v chlazeném prostoru ak není izolovan. Těmito produkty jsme vybavili již přes 80 pivovarů.

 • Pro vinaře a vinařství

  Naší produkcí dokážeme komplexně pokrýt potřeby a požadavky vinařů a to výrobou skladovacích nádrží, maceračních nádrží, vinifikátorů, odkalovacích nádrží,kvasných nádrží, násypek, van, sběrných vozů.

 • Pro potravinářský průmysl

  Pro potravinářský průmysl jsme schopni zhotovit nerezové nádrže dle požadavku zákazníka, které jsou vybaveny též míchadlami, topením, chlazením. Tyto nádrže standartně vyrábíme pro čokoládovny, pekárny a cukrovary.

 • Pro chemický průmysl

  Pro chemický průmysl jsme taktéž schopni zhotovit nerezové nádrže ze speciální nerez oceli, které jsou využitelné pro spracování a skladování chemických látek.