ENG CZE

Nerezové nádrže

Nerezové nádrže

Nerezové nádrže jsou určeny pro kvašení hroznového moštu nebo skladování vína. Velkou výhodou našich nádrží je špičková kvalita Rakouské technologie a v používaní nejkvalitnějších nerezových plechu od renovovaných evropských výrobců!. Materiál nerez potravinářská DIN 1.4301 – 3D a 3C, ESN 17.240; DIN 1.4571, ESN 17 348 nerezová ocel stabilizovaná titanem splňující potravinářský atest.

Nerezové nádrže jsou k dispozici ve standardních rozměrech od 50 l do 30 000 l skladovací kapacity. Na přání lze také dodat nádrže větších rozměrů, vybavené dle potřeb každého zákazníka. Široký výběr přídavných zařízení (regulace teploty zařízení, duplexní chlazení nerezové ventily, nerezové klapky, nohy, míchadla, vstupy, chladicí desky atd.), umožní každému vinaři uspokojení jeho potřeb. Upravení nádrží dle parametrů velikosti sklepa.

Nohy od 270 do 330mm, rovné nebo kónické dno, vypouštěcí ventil 1" nebo 5/4" (do 300 l 1/2" ventil), koštovací ventil 3/8", plovoucí víko, silikonová duše, nerezová pumpička s manometrem, protiprašné víko, rameno plovoucího víka (od 1500 l).

Nerezové nádrže s plovoucím víkem (duše, olej)

Nerezová nádrž s vysokoleštěného plechu DIN 1.4301 3D.
Nádrž je vybavená plovoucím víkem s nafukovací duší po obvodě, která je přes hadičku napojená na nerezovou pumpu, výhodou této technologie je, že výšku uložení víka múžeme regulovat podle výšky hladiny kapaliny opětovným nafouknutím resp. vyfouknutím duše.
Odkalovací ventil 1“ sloužící na odkalení moštu, koncový a koštovací ventil je samozřejmostí.

Nohy od 270 do 330mm, rovné nebo kónické dno, vypouštěcí ventil 1" nebo 5/4" (do 300 l 1/2" ventil), koštovací ventil 3/8", plovoucí víko, silikonová duše, nerezová pumpička s manometrem, protiprašné víko, rameno plovoucího víka (od 1500 l).

Použití:
Nádrž na výrobu a zpracování vinné révy v menších šaržích slouží na kvasení vinného moštu, skladování bez přístupu vzduchu při následné výrobě produktu, skladování hotového produktu bez přístupu vzduchu

Na přání zákazníka je možno provést různe úpravy, odlišné od standartu. Cena je řešená individuálně.

Nerezové nádrže s plovoucím víkem Nerezové nádrže s plovoucím víkem Nerezové nádrže s plovoucím víkem Nerezové nádrže s plovoucím víkem

Nerezové nádrže uzavřené kulaté (jedno až čtyřpatrové, paletovací)

Nerezové nádrže uzavřené kulaté Nerezové nádrže uzavřené kulaté Nerezové nádrže uzavřené kulaté

Nerezové nádrže uzavřené hranaté

Nerezové nádrže uzavřené hranaté

Nerezové nádrže uzavřené do klenby

Nerezové nádrže uzavřené do klenby Nerezové nádrže uzavřené do klenby

Nerezové nádrže uzavřené oválné

Oválné tanky pro skutečné fajšmekry, kteří si dají záležet na designu svých výrobních a skladovacích prostor.

Vybavení:

  • nerezová nádrž s vysokolešteného plechu DIN 1.4301 3D
  • nádrž je vybavená nerezovým vstupem Art. 177, rozměr 430/330mm, která slouží k přístupu do nádrže a následne na čištění a sanitaci nádrže
  • odkalovací ventil 4/4“ sloužící na odkalenií moštu
  • koncový a koštovací ventil je samozřejmostí

Použití:
Nádrž na výrobu a zpracování vinné révy slouží ke kvašení vinného moštu, skladování při následné výrobě produktu, skladování hotového produktu s možností dofouknutí dusíkem.

Nerezové nádrže uzavřené oválné Nerezové nádrže uzavřené oválné Nerezové nádrže uzavřené oválné Nerezové nádrže uzavřené oválné
Copyright © 2019 IMPnet s.r.o - diamantové kotouče